Yurtdışında yazılım eğitimi nasıl alınabilir, burs imkanları var mıdır?

0 157

Sicil AFFI.COM’dan herkese merhaba! Burs ve burs alma ile alakalı yayınlanan videoları hazırladığımız bu kategoride size özel burs ne şekilde alınır? sorusuna çeşitli videolar ile cevap veriyoruz.

Aşağıda yer alan burs ne şekilde alınır? sorusu ile alakalı size faydalı olduğu takdirde bu yazıyı paylaşmanızı tavsiye ederiz. Şimdi bu konu ile alakalı videoyu yayınlayalım :

Bilgi: Burs kazanmak için ilk olarak gideceğiniz ilde ve memlekette burs veren yerlerin bir listesini yapın ve tek tek arayın, hatta burs veren kurum ile görüşme yapın. Google’dan aratınca pek çok veren kurum çıkar. Belge götürecekseniz kargoyla değil, direk elden götürün.

 

Burs Hangi Yöntemle Alınır Sorusu İle İlgili Son Detaylar

Bu videoda sizin için burs ne şekilde alınır? sorusu ile alakalı değerli bilgiler verildi. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-postanız ile abone olun. Paylaşacağımız yeni bilgiler, e-posta adresinize gelsin.

SİCİL AFFI.com‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!


Bir önceki yazımız olan Canan Dağdeviren ile sohbet: Amerika'da Üniversite Hayatı ve Burslar başlıklı makalemizde burs almak, burs nasıl alınır 2017 ve lise burs hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.