Sicil Affı Taksitlendirme Seçenekleri

0 149

Sicil Affı.com’dan herkese selamlar! Sicil affı nedir? Sicil affı ne demektir? gibi sorulara cevap vermek ve bu konu ile ilgili bilgi edinmek isteyenlere detaylı bilgiyi sunmak için yazılan bu içerikte okumanız için sicil affı taksitlendirme ile ilgili önemli bilgiler aktarmak istiyoruz.

Sicil affı taksitlendirme seçenekleri hakkında yazılan bu yazı size faydalı olduğu takdirde paylaşmanızı tavsiye ederiz. O halde bu başlık hakkında bilgi vermeye başlayalım :

Sicil affı taksitlendirme seçenekleri

Ülkemizde neredeyse her kişinin kredi borcu bulunmaktadır. Bu borçlar zamanla ödenememekte ve bankalar tarafından sicil bozukluğu kayıtları oluşturulmaktadır. Bu kayıtlar, kişilerin ihtiyaç durumlarında kolaylıkla kredi çekmelerini engellemektedir. Yeni onaylanması beklenen yasa tasarılarından olan sicil affı, birçok kişinin sicilini temizlemesine yardımcı olacaktır.

Sicil affından faydalanma şartları nelerdir?

Sicil affı taksitlendirme seçeneği sayesinde birçok kişi bu yasadan faydalanabilecek. Yasa duyurulduktan sonra ilk 6 aylık dilim içerisinde borçlarını ödeyen tüm kişiler bu yasa ile sicillerini temizleyebileceklerdir. Bazı devlet memurlarına af yasasıyla birlikte bir takım kolaylıklar sağlanmıştır. Devlet memurlarına, polislere sicil affı farklı avantajlarla uygulanacaktır. Sicil affı sırasının polislik yapan memurlara daha önce gelmesi söz konusu olmaktadır.

Son Açıklamalar

Bu içerikte sizin için sicil affı taksitlendirme ile alakalı önemli bilgiler verdik. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-mailiniz ile abone olun. Paylaşacağımız yeni bilgiler, e-mail adresinize gelsin.

Sicil Affı.com‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkürler!


Bir önceki yazımız olan Sicil Affı Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde sicil affı şartları 2016, sicil affı şartları 2017 ve sicil affı şartları neler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.