Sicil Affı Mecliste Görüşüldü Mü?

0 195
Sicil Affı.com’dan okuyuculara merhaba! Sicil affı nedir? Sicil affı ne anlama gelir? gibi konulara cevap vermek ve bu alana ilişkin bilgisini artırmak isteyenlere geniş bilgi sunmak için yazılan bu yazıda okumanız için Sicil affı mecliste görüşüldü mü sorusuna cevap hakkında önemli bilgiler aktarmak istiyoruz.

Sicil affı mecliste görüşüldü mü sorusuna cevap içeren yazımız sizin için yararlı olursa bu içeriği paylaşmanızı tavsiye ederiz. Şimdi bu başlık hakkında bilgi vermeye başlayalım :

Sicil Affı Mecliste Görüşüldü Mü? Ne Sonuç Çıktı?

Sicillerin de temiz bir sayfa açmak isteyenler heyecan ile sicil affını beklemektedirler. Bankalara borcu olanlar, bu borcu ödemeyerek kara listeye girenler sicillerini temizlemek ve kara listeden çıkmak için sicil affını merakla takip ediyorlar. Sık sorulan soruların başında ise sicil affı mecliste görüşüldü mü sorusu gelmektedir. Merak edenleri rahatlatacak bir haber bu yakınlarda geldi bile.

Sicil affı geçtiğimiz günler de TBMM de görüşüldü. Ve bu görüşmenin ardından sicil affı TBMM den geçti. Şimdi ise sırada meraklı bir bekleyiş var. Sicil affı meclisten geçti fakat henüz resmi gazete de yayımlanmadı. Resmi gazeteden kararın geçmesinden sonra ise herkes sicilinde temiz bir sayfa açacak ve bu şekilde resmi dairelerde ki işleri kolaylaşacak.

Güncelleme : Sicil affı 2017 temmuz ayında yürürlüğe girmesi planlanmaktadır.

Son Açıklamalar

Bu yazımızda sizin için Sicil affı mecliste görüşüldü mü sorusuna cevap olarak önemli bilgiler verdik. Bu bilgiler kesinlikle işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-mailiniz ile ABONE OLUN. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-posta adresinize gelsin.

Sicil AFFI.com ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

 


Bir önceki yazımız olan Sicil Affı Maddeleri Nelerdir? başlıklı makalemizde sicil affı maddeleri ve sicil nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.