Sicil Affı Maddeleri Nelerdir?

0 220

Sicil AFFI.COM’dan okuyuculara selamlar! Sicil affı nedir? Sicil affı ne demektir? gibi sorulara cevap vermek ve bu konuda bilgisini artırmak isteyenlere detaylı bilgiyi sunmak için yazılan bu içerikte okumanız için sicil affı maddeleri ile ilgili önemli bilgiler vermek istiyoruz.

Sicil affı maddeleri konusunu içeren yazımız size yararlı olduğu takdirde bu içeriği paylaşmanızı tavsiye ederiz. O zaman bu başlık ile ilgili bilgi vermeye başlayalım :

Sicil Affının Maddelerini Merak Edenler Mutlaka Okusun!

İşletme ve esnafı yakından ilgilendiren sicil affı için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Kısa sürede yasallaşacak olan sicil affı başvuru şartları ilgili öncelikle bankanıza müracaat ederek haklardan yararlanıp yararlanmayacağınız 6 ay süre içinde tüm borçlarınızın kapanmasında durumunuz değerlenecek. Eğer bu süre içinde gerçekleşmesi imkânsız olan ödemelerde bankanız size yapılandırma sağlayarak 6 ay daha bir ek süre zarfında ödemeniz olduğu taktirde kara listeden affınız sağlanacaktır. Kararın kısa zaman sonra yürürlüğe girmesiyle esnaf soluğu bankalarda alacak.

Sicil Affı Maddeleri:

  • Bankanıza başvuru yapmanız
  • 6 ay içinde borçların ödenmesi
  • Yapılandırma süreciyle 6 ay ödenmesi

2017 yılının temmuz ayı ortalarında yürürlüğe girmesi beklenen yasayı esnaf sabırsızlıkla beklemekte. Rahat ödeme kolaylığı sayesinde esnafın ve işletmelerin rahat nefes alması sağlanacak.

Son Detaylar

Bu içerikte sizin için sicil affı maddeleri ile alakalı değerli bilgiler verdik. Bu bilgiler kesinlikle işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi öğrenmek için e-postanız ile abone olun. Paylaşacağımız yeni bilgiler, e-posta adresinize gelsin.

Sicil Affı.com ziyaret ettiğiniz için teşekkürler!

 


Bir önceki yazımız olan Sicil Affı ve Kosgeb başlıklı makalemizde bankacılar birliği, hüseyin aydın ve kosgeb hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.