Sicil Affı ve Kosgeb

0 143

Sicil Affı.com’dan herkese selamlar! Sicil affı nedir? Sicil affı ne anlama gelir? gibi sorulara yanıt vermek ve bu konuda bilgisini artırmak isteyenlere detaylı bilgiyi sunmak için hazırlanan bu içerikte sizin için ABC ile alakalı detaylı bilgiler aktarmak istiyoruz.

Sicil affı ve kosgeb başlıklı yazımız sizin için yararlı olursa bu yazıyı paylaşmanızı öneririz. Şimdi bu başlık ile alakalı bilgi vermeye başlayalım :

Sicil Affı ve KOSGEB’ler hakkında Bilgi

Küçük esnafın merakla beklediği KOSGEB sonuçlarının açıklanmasının ardından kredi alan vatandaşlar hazırladıkları evraklarla bankalarda uzun kuyruklar oluşturdu. Fakat KOBİ’lerin sevinci bankaların ”Limitiniz yetersiz, kara listeye düşmüşsünüz, finansal uygunluğunuz yok” gibi gerekçeler öne sürmesiyle kısa sürdü. KOSGEB’de konu hakkında gelen şikayetler üzerine sessizliğini bozarak burada son söz bankaların dedi. Biz işletmelerin mali durumu hakkında bir veri görmüyoruz, onun değerlendirmesi bankalara ait.

Kredisi bizim tarafımızdan onaylanıp bankalardan mali gerekçelerle kredisini alamayan vatandaşların yerine yedek listelerden atama yapılacak dedi. Konu hakkında konuşan Türkiye Bankacılar Birliği başkanı Hüseyin Aydın ise sicil affı ile ilgili resmi gazetede yayınlanan genelgede bankaların bu kararnameyi dikkate almayabileceği ile ilgili bir ibare var. Bizler de bankacılık normal süreçlerini işletiyoruz, şuan için Sicil Affı Kosgeb kararları bankalarımızda uygulanmıyor diye konuştu.

Son Detaylar

Bu içerikte sizin için sicil affı ve kosgeb ile ilgili değerli bilgiler verdik. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi öğrenmek için e-postanız ile abone olun. Paylaşacağımız yeni bilgiler, e-posta adresinize gelsin.

SİCİL AFFI.com iyi günler diler!


Bir önceki yazımız olan Sicil Affı Kimlere Yarıyor başlıklı makalemizde sicil affı kime yarıyor ve sicil affı yardım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.