Sicil Affı Fiyasko Mu Yoksa Gerçekleşecek Mi?

0 175

SİCİL AFFI.com’dan tüm okurlara merhaba! Sicil affı nedir? Sicil affı ne demektir? gibi konulara yanıt vermek ve bu konuda bilgi edinmek isteyenlere geniş bilgi sunmak için hazırlanan bu yazıda sizin için sicil affı fiyasko mu ile alakalı detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Yazımız sizin için yararlı olduğu takdirde bu yazıyı paylaşmanızı öneririz. O zaman bu konu hakkında bilgi vermeye başlayalım :

Sicil Affı Gerçekten Fiyasko mu

Sicilleri kara liste de bulunan herkes dört gözle sicil affını beklemekte. Henüz resmi bir açıklama gelmemesi ise sicil affı bekleyenleri bir nebze umutsuzluğa sürüklemekte. Sicil affı konusu henüz resmi gazete de yayımlanmadığı için, sicil affı bekleyenler bunun bir fiyasko olduğunu düşünmeye başladılar.

Sicil affından umudu kesenler için ise umut dolu bir müjde verebiliriz. Zira sicil affı görüşmeleri TBMM de yapıldı. Olumlu sonuçlanan sicil affı görüşmelerin sonun da ise bu affın resmi gazete de yayımlanarak, resmi bir hal alması beklenmekte. Yani sicil affı söz konusu ve mutlaka bu karar çıkacak. Fakat resmi gazete de yayımlanacağı tarih ile ilgili bir bilgi henüz mevcut değil. Görüşmelerin olumlu sonuçlandığını göz önüne alır isek, yakında resmi gazetede de yayımlanacağını söyleye biliriz.

Son Sözler

Bu yazımızda sizin için sicil affı fiyasko mu sorusu hakkında önemli bilgiler verdik. Bu bilgiler kesinlikle işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi öğrenmek için e-postanız ile abone olun. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-posta adresinize gelsin.

Sicil Affı.com‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

 


Bir önceki yazımız olan Sicil Affı Neden Yararlıdır? Sicil Affı ve Faydaları başlıklı makalemizde gümrük, gümrük ve ticaret bakanlığı ve sicil affının yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.