Polislere Sicil Affı Çıkacak Mı?

0 189

SİCİL AFFI.com‘dan herkese selamlar! Sicil affı nedir? Sicil affı ne anlama gelir? Sicil affı ne işe yarar? Sicil affı kaç yılda bir çıkar? gibi konulara cevap vermek ve bu konuya dair bilgisini artırmak isteyenlere geniş bilgi sunmak için hazırlanan bu içerikte sizin için polislere sicil affı ile alakalı detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Polislere sicil affı konulu yazımız sizin için faydalı olduğu takdirde bu içeriği paylaşmanızı tavsiye ederiz. Şimdi polislere sicil affı konusu hakkında bilgi vermeye başlayalım :

Polislere Sicil Affı İle İlgili Bilgi

Sicil affı kanunu amacı kredi kartı borcu olan kimselerin ya da yatırım yapmaya karar vermiş kimselerin tekrar borç alabilir, kredi çekebilir hale getirilmesidir. Sicil affının çıkarılmasının sebebi durgun olan ekonomiyi hareketlendirmektir. Sicil affı ile ekonomideki hareketli sıcak paranın artması sağlanacak ve bu da biraz da olsa ekonomiyi hareketlendirecektir.

Ülkemizde kredi kartı kullanımının çok fazla artmasıyla kredi kartı borçları da artmaktadır. Şu an Türkiye’de dolaşımda olan 170 milyonu aşmış kredi kartı bulunmaktadır. Durum böyle olunca da kredi kartı borçları ile kredi notu düşen vatandaş kredi çekememektedir. Ülkemizde kredi kartı kullanan pek çok polis memuru vardır ve Polislere sicil affı öncelikli olarak çıkarılması düşünülen bir karardır. Sicil affı ile kredi notu tekrar yükselen polis memuru, kredi çekmeye devam edebilecektir.

Polislere sicil affı Hakkında Son Detaylar

Polislere sicil affı ile alakalı bu yazımızda sizin için polislere sicil affı ile alakalı önemli bilgiler verdik. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi öğrenmek için e-postanız ile ABONE OLUN. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-posta adresinize gelsin.

Sicil AFFI.com‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!


Bir önceki yazımız olan Merkez Bankası Sicil Affı Yasası Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizde merkez bankası ve sicil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.