Memura Sicil Affı : Mağduriyet Bitiyor Mu?

0 270

Sicil AFFI.COM’dan tüm okurlara selamlar! Sicil affı nedir? Sicil affı ne demektir? Sicil affı neden yararlıdır? Sicil affı kaç yılda bir çıkar? gibi sorulara yanıt vermek ve bu konuya dair bilgi edinmek isteyenlere geniş bilgi sunmak için hazırlanan bu yazıda sizin için memura sicil affı ile alakalı detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Memura sicil affı konulu yazımız sizin için yararlı olursa bu yazıyı paylaşmanızı tavsiye ederiz. Şimdi memura sicil affı konusu hakkında bilgi vermeye başlayalım :

Memura Sicil Affı İle Alakalı Bilgi

Geçtiğimiz 16/12/2016 Tarihinde TBMM’ye sunulmuş olan torba yasa tasarısı dahilinde 25. maddesi ile 12 Milyona yakın kişi ve 2 buçuk milyon şirkete varan bankalar ve kredi kuruluşları ile temiz bir sayfa açma imkânı getirilmekte. Bu sebeple ki sicil affı nedir sorusu sıkça sorulmakta.

Memura Sicil Affı
Memura Sicil Affı

Sicil affını içermekte olan torba yasa TBMM Plan ve bütçe Komisyonu tarafından kabul edildi. Bu sayede belirlenen kriterleri sağlayan kişiler sicil affından yararlanıp temiz ve yeni bir sayfa açmakla beraber, daha dikkatli ve saha sağlam yatırım yapmaya yönlendirilecek. Memura sicil affı nedir sorusunun kısa cevabı olarak milyonlarca kişi kara liste mağduriyetinden kurtulup daha rahat bir şekilde kredi işlemlerini gerçekleştirecek en büyük faydası da durağanlaşan ticari işlemlerin hızlanması sağlanması hedefleniyor.

Memura Sicil Affı İle Alakalı Son Açıklamalar

Memura sicil affı ile ilgili bu içerikte sizin için memura sicil affı ile alakalı önemli bilgiler verdik. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-mailiniz ile ABONE OLUN. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-mail adresinize gelsin.

Sicil AFFI.com iyi günler diler!

 


Bir önceki yazımız olan Halkbank Sicil Affı İle İlgili Ne Sunuyor? başlıklı makalemizde halk ister halkbank yapar, halkbank ve sicil affı ve bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.