Emniyet Sicil Affı Hakkında Önemli Bilgiler

0 266

Sicil Affı.com’dan tüm okurlara merhaba! Sicil affı nedir? Sicil affı ne anlama gelir? Sicil affı ne işe yarar? Sicil affı ne zamanda bir çıkar? gibi konulara yanıt vermek ve bu konuya dair bilgi edinmek isteyenlere geniş bilgi sunmak için hazırlanan bu yazıda okumanız için emniyet sicil affı hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Emniyet sicil affı konulu yazımız sizin için faydalı olursa bu yazıyı paylaşmanızı tavsiye ederiz. O zaman emniyet sicil affı konusu ile ilgili bilgi vermeye başlayalım :

Emniyet Sicil Affı İle İlgili Bilgi

Zamanında ödeyemediği borçlarından dolayı birçok vatandaş bankaların kara listesine düşmüştür. Birçok insanın ortak sorunu olan banka sicil affı 18 Ocak 2017’de meclisten geçerek resmi gazete yayınlanması ile kara listede bulunan vatandaşlar rahatladı. Bu durumda emniyet sicil kaydı sorgulaması yaparak borçların 6 ay içinde kapanması gerekiyor.

2017 yılının en büyük getirisi vatandaşın yaşadığı kara liste olmuştur. Cumhurbaşkanının onayından geçen bu yasa yaklaşık 12.5 milyon vatandaşa derin bir nefes aldırmıştır. Bankalarda bulanan borçlarını bu yasadan sonra düzenli olarak ödeyip 6 ayda bitiren vatandaşlar banka kara listesinden düşerek 5 yıl beklemesine gerek kalmadan sicili temizleniyor. Bunlardan birisi de Halkbank sicil affı olarak halk bank müşterilerini sevindiriyor.

Emniyet Sicil Affı İle İlgili Son Detaylar

Emniyet sicil affı ile ilgili bu içerikte sizin için emniyet sicil affı ile ilgili değerli bilgiler verdik. Bu bilgiler kesinlikle işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-mailiniz ile abone olun. Paylaşacağımız yeni bilgiler, e-posta adresinize gelsin.

SİCİL AFFI.com iyi günler diler!

 


Bir önceki yazımız olan Ehliyet Sicil Affı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde ehliyet sicil affı ve ehliyet sicil affı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.