Ehliyet Sicil Affı Hakkında Bilgiler

0 626

Sicil Affı.com’dan herkese merhaba! Sicil affı nedir? Sicil affı ne demektir? Sicil affı neden yararlıdır? Sicil affı ne zamanda bir çıkar? gibi sorulara yanıt vermek ve bu konuya dair bilgisini artırmak isteyenlere geniş bilgi sunmak için hazırlanan bu yazıda okumanız için ehliyet sicil affı ile ilgili detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Ehliyet sicil affı konulu yazımız sizin için yararlı olursa bu yazıyı paylaşmanızı tavsiye ederiz. Şimdi ehliyet sicil affı konusu hakkında bilgi vermeye başlayalım :

Ehliyet Sicil Affı İle İlgili Bilgi

Birçok esnafın merakla beklediği kredi borçlarını ve ehliyet sicil affı konusunu kapsayan yasa mecliste gündeme gelecek. Ödenmeyen kredi borçları yüzünden sıkıntı yaşayan esnafın sonunda yüzü gülecek. Meclis kararından geçmesi beklenen esnafa sicil affı yasası meclis gündeminde tartışılacak. Gümrük bakanı Bülent Tüfenkçi’nin verdiği açıklamada 15 esnafın faydalanabileceği sicil affı müjdesi verildi.

Esnafın merakla beklediği yasanın kısa sürede yasallaşması için çalışmalar devam etmekte. Ayrıca trafikle ilgili ehliyetine el konulan esnafında bu yasadan yararlanacağı belirtildi. Gözler mecliste ve kararın bir an önce uygulanmasını bekleyen esnaf kara listeye girdikleri için sıkıntı çekmekteydi. Kararın çıkmasıyla esnafında hayatının daha kolaylaşması bekleniyor. İşletme sahiplerinin gözü çıkacak kararı beklemekte. Önümüzdeki günlerde kararın alınması bekleniyor

Ehliyet Sicil Affı Hakkında Son Detaylar

Ehliyet sicil affı hakkında bu yazımızda sizin için ehliyet sicil affı ile alakalı değerli bilgiler verdik. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-mailiniz ile abone olun. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-mail adresinize gelsin.

Sicil AFFI.com iyi günler diler!

 


Bir önceki yazımız olan Bireysel Sicil Affı Çıktı Mı? başlıklı makalemizde birey sicil affı ne zaman ve bireysel sicil affı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.