BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NE & LYS’DE “İLK 100’E” NASIL GİRDİM | Serra Erke

0 186

SİCİL AFFI.com’dan tüm okurlara merhaba! Burs ve burs alma ile alakalı paylaşılan videoları derlediğimiz bu bölümde size özel burs ne şekilde alınır? sorusuna çeşitli videolar ile cevap veriyoruz.

Bahsi geçecek olan burs ne şekilde alınır? sorusuna ilişkin size faydalı olduğu takdirde bu yazıyı paylaşmanızı öneririz. O zaman bu başlık ile alakalı videoyu yayınlayalım :

Not: Burs kazanmak için ilk olarak gideceğiniz şehirde ve ülkede burs sağlayan yerlerin bir listesini yapın ve tek tek telefon görüşmesi yapın, hatta burs sağlayan kurum ile görüşmeye gidin. Google’dan aratınca pek çok sağlayan kurum çıkar. Belge götürecekseniz kargoyla değil, direk elden götürün.

 

Burs Nasıl Alınır Sorusu İle İlgili Son Detaylar

Bu videoda sizin için burs ne şekilde alınır? sorusuna ilişkin değerli bilgiler verildi. Bu bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-mailiniz ile abone olun. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-posta adresinize gelsin.

SİCİL AFFI.com‘u iyi günler diler!


Bir önceki yazımız olan 2013-2014 KYK Burs/Kredi Taahhütnamesi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde burs 2017, burs nasıl alınır ve burs nasıl alınır 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.